ExploraPark - Centrum Aktywnej Edukacji, umożliwiającą intelektualny rozwoj naszych zawodników. Jest to miejsce, w którym nauka zamienia się w zabawę, a każde dziecko odkryje nową pasję!

ExploraPark tworzy warunki do niekonwencjonalnego poznawania świata, a wszystko to w stałej komunikacji pomiędzy dziećmi oraz dziećmi i dorosłymi, przy eksperymentowaniu, zadawaniu pytań i wspólnym poszukiwaniu rozwiązań.

ExploraPark zajmuje powierzchnię ok. 500m2, na której zgromadzono ponad 150 interaktywnych zabawek, gier logicznych, modeli i programów multimedialnych.

Koniecznie odwiedźcie to miejsce!

ExploraPark.png

Wrocławski Teatr Lalek nasi zawodnicy mogą zadbać o swoją część emocjonalną i kulturową w tym miejscu, a WTL ma w swoim stałym repertuarze adaptacje utworów z kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej oraz najpopularniejszych baśni. Gra jednak nie tylko klasykę. Ostatnie premiery to w większości przedstawienia powstałe w oparciu o współczesne sztuki napisane specjalnie dla Teatru – nowoczesne i odważne spektakle wykraczające poza konwencję tradycyjnego teatru lalkowego.

Zapraszamy do sprawdzania ich repertuaru!

WTL.png

Gokarty Crazy Carts niepozorne, elektryczne gokarty stworzone do driftowania! Crazy Cart to pojazd imitujący jazdę w poślizgu. Na specjalnym torze nauczysz się używać „hamulca ręcznego” – wpadniesz w poślizg i pokonasz zakręt bokiem.

Crazy Carts.jpg

Dołącz do grona naszych sponsorów i pomóż nam współtworzyć to fantastyczne wydarzenie jakim jest Sudecka Liga Narciarska.

 

Zapraszamy do kontaktu!