top of page

HEAD Racing na sezon 2024/2025


Zapraszamy do zapoznania się z załączoną ofertą HEAD Racing na sezon 2024/2025. Do pobrania jest
katalog wraz z cenami oraz formularz zamówień. Zamówienia proszę przesyłać zbiorczo w formularzu
(klikając kod produktu – otwiera się zdjęcie!).


KATALOG HEAD RACING 2024 2025


FORMULARZ HEAD RACING 2024 2025


Katalogi w formie papierowej będą dostępne podczas testów oraz Punktach Partnerskich HEAD Racing. Na
życzenie możemy również wysłać kurierem do klubu. Prośba o podanie adresu oraz ilości katalogów.


Terminy testów nart HEAD przedstawiamy poniżej (o ewentualnych zmianach i dodatkowych temirnach
testów będziemy informować na bieżąco).


02.03.2024 – XXXVI LIGA MOZN – Puchar HEAD, Kluszkowce
03.03.2024 - OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY DZIECI O PUCHAR PZN – MP DZIECI / OFLA, Kluszkowce


Ponadto narty z kolekcji 24/25 dostępne są do testowania bezpośrednio w HEAD (prośba o wcześniejszy
kontakt) oraz w punkcie partnerskim HEAD Racing w Libertowie: Kraków Sport – Góra Libertowska 45.


Termin zamówień: 15 kwiecień 2024


Dostawa: sierpień 2024


OFERTA SPECJALNA (dotyczy tylko zamówień przedsezonowych - do dnia 15.04.2024)
BUTY DLA ZAWODNIKA:


Przy zamówieniu co najmniej dwóch par nart dla zawodnika istnieje możliwość zakupu butów narciarskich z
50% rabatem od ceny detalicznej.


Promocja będzie honorowana na podstawie imiennej listy zawodników przedstawionej w terminie
składania zamówień przedsezonowych.


GRATISY DLA KLUBU:


Klub otrzyma gratisy o równowartości 10% złożonego zamówienia. Promocja będzie honorowana po
pełnym rozliczeniu się za złożone zamówienia.
Wyboru nagród można dokonać na bazie bieżącej oferty aż do wyczerpania zapasów. Budżet nagród
realizowany jest w cenach detalicznych.

Marcin Stanuszek
m.stanuszek@pl.head.com
M: +48 511 299 617

Pitlane najnowocześniejszy tor kartingowy we Wrocławiu

Lasertag Bomba oferują oni zabawę polegającą na rywalizacji dwóch drużyn wyposażonych w repliki broni 

z emiterami podczerwieni oraz opaski z ich odbiornikami. Dzięki temu można symulować strzelaninę bez użycia kulek. Lasertag to nie tylko strzelanie do znajomych. Przejmujcie punkty, rozbrajajcie bomby, kontrolujcie terytorium, a gdy ktoś oberwie może wyleczyć się w swojej bazie i wracać do gry

Koniecznie odwiedźcie ich stronę i dajcie się wciągnąć do tego niesamowitego świata 🪖

Lasertag Bomba.png

Funzeum to prawie 4000 metrów kwadratowych rozrywki i edukacji. To największe tego typu miejsce

w Polsce. 50 ekscytujących, multisensorycznych i interaktywnych instalacji, w kilkunastu pomieszczeniach inspirowanych magią kolorów i światła. Od zwierciadeł po naturalne i sztuczne źródła światła– poznaj światło od zupełnie nowej strony, zanurz się we własnych odbiciach, wejdź do środka kalejdoskopu lub zagub się

w magicznym fluoryzującym lesie! Funzeum możesz kreować, na swoich zasadach. Zwykłe zwiedzanie zmienisz w niepowtarzalną i ekscytującą przygodę, krok po kroku poznając nasz magiczny świat.

Co najważniejsze podczas tej beztroskiej zabawy możesz się sporo dowiedzieć 

Koniecznie odwiedźcie to miejsce i Sylwestrowym klimatem cieszcie się cały rok! 

Funzeum.png

Kolejkowo przekraczając progi przenosisz się do innego świata powstałego z marzeń powołanych do życia Zabieramy Cię w podróż po znanych miejscach Śląska i Dolnego Śląska, które są na wyciągnięcie ręki. Gwar ulic, jeżdżące samochody tramwaje pływające statki To wszystko w towarzystwie stukotu pociągów kursujących pomiędzy kolejnymi stacjami Spotkasz drwali przy pracy mechaników samochodowych pracowników budowy grzybiarzy w lesie i strażaków w bohaterskiej akcji Wolisz nieco odległe czasy? Doskonale! W jednej chwili odkryjesz Amerykę, zobaczysz prerie Dzikiego Zachodu, życie Indian,

czy kowbojów przemierzających westernową rzeczywistość. Będziesz także świadkiem rycerskich pojedynków i średniowiecznych jarmarków, którym przyglądają się...dinozaury

Koniecznie odwiedźcie to niesamowite miejsce

Kolejkowo.png

Karkonoskie Tajemnice w tej nowoczesnej atrakcji turystycznej, położonej u podnóża Śnieżki, możecie odbyć wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju wędrówkę po mistycznych Karkonoszach. W zaaranżowanej przez artystów światowej sławy przestrzeni, poznacie legendy i przekazy, które wyrosły z karkonoskiej ziemi 

Tutaj poza lekcją historii oraz techniki otrzymacie prawdziwą lekcję życia w górach rządzonych przez czary     i niezbadane zjawiska przyrody

Dzięki Karkonoskim Tajemnicom przyswajanie wiedzy o regionie i jego historii stało się czystą przyjemnością i zabawą. Podziemna ekspozycja utrzymana jest w tajemniczej atmosferze, aby za pośrednictwem gry światła, dźwięku i zapachu pobudzić wszystkie zmysły i uwrażliwić odwiedzających. Multimedialny

i interaktywny charakter ekspozycji powoduje, że odwiedzający pogłębiają swoją wiedzę o historii Karkonoszy poprzez działanie i zabawę. Gra na harfie z laserowymi strunami, tworzenie własnego wizerunku Ducha Gór na dotykowym monitorze, poszukiwanie kamienia filozoficznego, czy rozpędzanie burzowych chmur, to tylko część z atrakcji stworzonych nie tylko dla najmłodszych !

Koniecznie wpadnijcie do Karkonoskie Tajemnice– zdobywcę pierwszego miejsca w Plebiscycie 7 Cudów Polski National Geographic Traveler, pierwszego miejsca w Plebiscycie Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska w kategorii Atrakcja Turystyczna oraz Nagrody Starosty Jeleniogórskiego „Liczyrzepa” w dziedzinie turystki, w kategorii „Najlepszy Produkt Turystyczny” !!!

Karkonoskie tajemnice.jpg

IntoVR to salon wirtualnej rzeczywistości znajdujący się we Wrocławiu. 
VR czyli wirtualna rzeczywistość to technologia, która pozwala na wyświetlanie trójwymiarowego obrazu w specjalnie do tego przeznaczonych goglach. Pozwala to na przeniesienie się do zupełnie innej rzeczywistości.
Czujniki ruchu oraz kontrolery pozwalają na pełną interakcję w wirtualnym świecie. Oferują oni zabawę zarówno w bajkowym świecie jak i nutkę grozy.
Możecie malować jak Picasso, a 5 minut później strzelać niczym Rambo. Salon wyposażony jest w gogle Valve Index obecnie uznawane za najlepsze na rynku, precyzyjne kontrolery i sensory.

Twierdza Srebrna Gόra jest unikatowym obiektem w skali dziedzictwa kulturowego Europy i jedną z najważniejszych atrakcji Dolnego Śląska. Jej historia sięga XVIII w. Głόwny jej trzon tworzy zespół bastionόw z Donjonem w środku. Twierdza Srebrna Góra jest wyjątkową atrakcją i miejscem sprzyjającym miłośnikom historii, przyrody, turystyki, sportu a oferta skierowana jest zarówno dla turystów indywidualnych jak i grup zorganizowanych, dorosłych i dzieci.

Time Gates - Bramy Czasu- jedyne miejsce gdzie można podróżować w czasie i przestrzeni, bo czas to pojęcie względne! Poznajcie Wędrowców i wspólnie z nimi przeżyjecie fascynującą podróż po podziemnym królestwie Ducha Gór Liczyrzepy strażnika legend Karkonoszy

Zapraszamy do odwiedzenia tego miejsca, tylko wrócicie do nas na czas

Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju ekspozycje w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój ożywiają historię lokalnych rzemieślników, ukazując ich pracę i znaczenie dla społeczności. Interaktywne elementy pozwalają na samodzielne eksperymentowanie z technikami papierniczymi, co sprawia, że wizyta staje się edukacyjnym i angażującym doświadczeniem.
To miejsce to idealna destynacja dla tych, którzy chcą zgłębić tajniki tradycji papierniczej oraz zobaczyć, jak to rzemiosło kształtowało życie lokalnej społeczności w Dusznikach Zdrój. Muzeum Papiernictwa to podróż w przeszłość, prezentująca dziedzictwo papiernicze tego urokliwego regionu.

ExploraPark to Centrum Aktywnej Edukacji, umożliwiającą intelektualny rozwój naszych zawodników.

Jest to miejsce, w którym nauka zamienia się w zabawę, a każde dziecko odkryje nową pasję!

ExploraPark tworzy warunki do niekonwencjonalnego poznawania świata, a wszystko to w stałej komunikacji pomiędzy dziećmi oraz dziećmi i dorosłymi, przy eksperymentowaniu, zadawaniu pytań i wspólnym poszukiwaniu rozwiązań.

ExploraPark zajmuje powierzchnię ok. 500m2, na której zgromadzono ponad 150 interaktywnych zabawek, gier logicznych, modeli i programów multimedialnych.

Koniecznie odwiedźcie to miejsce!

ExploraPark.png

Babyboom Sala Zabaw to miejsce gdzie najmłodsi zawodnicy będą mogli szaleć bez liku

Odwiedźcie to miejsce, a sami zobaczycie ile atrakcji ono oferuje

BabyBoom.jpg

Dołącz do grona naszych sponsorów i pomóż nam współtworzyć to fantastyczne wydarzenie jakim jest Sudecka Liga Narciarska.

 

Zapraszamy do kontaktu! 

bottom of page