Podsumowanie sezonu 2016/17

April 27, 2017

Minął już trzeci sezon funkcjonowania SLN. Po raz drugi mieliśmy zaszczyt organizować ją pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Urząd Marszałkowski również finansowo w znaczący sposób nas wspierał. Z dotacji zakupiliśmy między innymi numery startowe, przepiękne i wartościowe puchary na finał zawodów  oraz siatki zabezpieczające.

 

Tym razem Sudecka Liga Narciarska gościła na stokach dolnośląskich ośrodków narciarskich czterokrotnie. Rozegrano zawody na Czarnej Górze, Dzikowcu, w Zieleńcu i w Karpaczu. Również w Karpaczu zorganizowano uroczystość zakończenia i dekoracji zwycięzców klasyfikacji generalnej. Łącznie z czterech kategorii sklasyfikowano w niej 190 zawodników. Poza kilkoma zawodnikami niezrzeszonymi startujący w SLN reprezentowali  13 klubów sportowych.

 

Serdeczne gratulacje składamy zwycięzcom, ale także wszystkim startującym w lidze.

Ogromne podziękowania dla przedstawicieli klubów: Klub Narciarski Czarna Góra, K.S. Śnieżka Karpacz, KNA Dzikowiec i Klub Narciarski Wrocław za zorganizowanie tegorocznych edycji, a Śnieżce Karpacz w dodatkowo za organizację ceremonii zakończenia. Trenerom i rodzicom zawodników startujących w SLN dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie.

 

W gronie Komisji Technicznej już dyskutujemy o przyszłorocznej edycji i mamy nadzieję, że Sudecka Liga Narciarska po raz kolejny stanie się okazją do spotkania i rywalizacji dla dzieci i młodzieży pasjonującej się narciarstwem alpejskim.

 

Do zobaczenia w przyszłym sezonie!

 

 

 

Please reload

Dołącz do nas!

...

  • Ikona aplikacji Facebook